Sahil Restoran Dilovası

Kocaeli Dilovası sahil şeridinde faaliyette bulunan birçok restoran,cafe,otel işletmesinin sandalye, masa, koltuk ihtiyaçlarını ve dekorasyon projelerini gerçekleştirmekteyiz. Ekonomik bir çözüm olarak Sahil Restoranın banket masaları, hilton sandalyeleri, klasik restoran masaları resimlerini sizlerle paylaşıyoruz. Fiyat ve Bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Doysan Restoran Dekorasyon

Pendik ilçesinde Doysan Restoran ismiyle faaliyet gösteren işletmenin beyaz kapitoneli sedirleri, kapitoneli beyaz ahşap sandalyeleri, kare ve dikdörtgen ahşap restoran masaları firmamız tarafından üretilmiş ve satışı yapılmıştır. Pendik, Kartal, Maltepe, Tuzla, Kadıköy ve çevresinde bulunan restoranlar için ekonomik fiyatlı ürünler ile işletme sahiplerinin dekorasyonlarına uygun hizmet veriyoruz. Pendikteki mağazamızı ziyaret edebilir veya sitemizden ürün beğenebilirsiniz. […]

Aksaray Suffa Et ve Kebap

Aksaray’da faaliyet gösteren Suffe Et ve Kebap çeşitli restoran, sandalye, masa, sedir, kanepe çeşitli restoran  dekorasyon malzemelerini firmamızdan tedarik etmiştir. Farklı sedir tasarımı yaptığımız ve Loca şeklinde dekore ettiğimiz Suffa Et Restoranının sedirlerinin montaj işlemleri kısa sürede tamamlandı. Restoranınız için özel ölçülerde dekorasyonunuza uygun sedir yaptırmak istiyorsanız bizimle lütfen iletişime geçin. Suffa Et ve Kebap […]

Kozyatağı Kiliszade Ocakbaşı

Kozyatağı Kiliszade Ocakbaşı restoran işletmesinin dış mekan rattan sandalyeleri, restoran masaları, servant ürünleri, tekerlikli servis arabaları, restoran aksesuarları, iç dekorasyon uygulamaları firmamız tarafından sağlanmıştır. Kilis ve Antep mutfağının leziz kebaplarını sizlere sunan Kiliszade Ocakbaşı kozyatağı sandalyeci firmamızdan ürünlerini tedarik etmiştir. Cazip fiyat, uygun ödeme koşulları, kaliteli ürün felsefesiyle sizlere en iyisi sunmaya çalışıyoruz.

Kocaeli Osmanlı Pide Salonu

Kocaeli sandalyeci olarak restoran, pide salonu, cafe ve ticari işletmeler için ekonomik sandalye ve masa üretimi yapmaktayız. Tiffany sandalyeler, ahşap modern sandalyeler, modern sandalyeler Türkiye’nin her noktasona gönderilir. Kocaeli’de faaliyet sürdüren Osmanlı Pide salonun sandalye ve masa ihtiyaçları firmamız tarafından tedarik edilmiştir.