Dadaş Kebab

Evreux şehrinde faaliyete geçen Dadaş Kebap İşletmesinin döküm restoran masaları, kompakt tablalı masaları, döküm ayakları, kapitoneli sedirleri, restoran sandalyeleri firmamız tarafından imal edildi.    

Ağa Türk Mutfağı

Üsküdar’da sizlere hizmet veren Ağa Türk Mutfağı’nın werzalit tablalı kare masaları, beyaz poliüretan ekonomik sandalyeleri, dilimli sedirleri, servantları ve restoran mobilyaları firmamız tarafından imal edildi ve satışı yapıldı.

Tuzla Etçisi

Tuzla sahilde sizlere hizmet veren özel yapım servantları, deri döşemeli sedirleri, tonet sandalyeleri, ahşap tablalı masaları, lüks döküm ayaklı restoran masaları, servantları ve çeşitli restoran malzemeleri firmamız tarafından imal edildi ve satışı gerçekleştirildi.

Yavuzbey Kebab Salonu

Sancaktepe ilçesinde sizlere leziz kebabları ile hizmet veren ve aileniz için ideal bir restoran olan Yavuzbey Kebab Salonu’nun mor sedirleri, yuvarlak masa tablalı restoran masaları, özel tasarım dünya sandalyeleri, ahşap çiçeklikleri ve saksıları, özel cnc işlemeli seperatörleri,modern restoran sandalyeleri, servantları ve çeşitli restoran mobilyaları firmamız tarafından imal edildi ve satışı gerçekleştirildi.

Restoran Sandalyesi Cilalama ve Bakım

Herhangi bir şeyi en baştan bir insanın kendisinin yapması mutluluk vericidir. Özellikle bütün aşamaları ile sizin ilgilenmiş olmanız onu sizin tasarımınız haline getirir. İş, kendinizin kullanacağı bir dekorasyon ürünü tasarlamaksa daha da keyifli olur. Kullandıkça onu sizin yaptığınız ortaya çıkar. Bu konularda el becerisi doğuştan gelen insanlar da vardır. Ancak, önemli olan şey mükemmel bir […]

Anadoludan Ev Yemekleri

Bahçelievler Metroport Alışveriş Merkezinde Anadoludan Ev Yemekleri ismiyle hizmet veren işletmenin metal restoran sandalyeleri, werzalit tablalı ekonomik masaları, servantları firmamız tarafından imal edildi.