Yavuzbey Kebab Salonu

Sancaktepe ilçesinde sizlere leziz kebabları ile hizmet veren ve aileniz için ideal bir restoran olan Yavuzbey Kebab Salonu’nun mor sedirleri, yuvarlak masa tablalı restoran masaları, özel tasarım dünya sandalyeleri, ahşap çiçeklikleri ve saksıları, özel cnc işlemeli seperatörleri,modern restoran sandalyeleri, servantları ve çeşitli restoran mobilyaları firmamız tarafından imal edildi ve satışı gerçekleştirildi.

Tokoçin Restaurant

Tekirdağ şehrinde hizmet veren Tokoçin Restaurant’ının yuvarlak tablalı kütük masaları, servantları, runnerları, poliüretan sandalyeleri, ahşap tablalı restoran masaları, kolo giydirmeleri ve çeşitli restoran aksesuarları firmamız tarafından imal edildi ve satışı gerçekleştirildi. Bizi seçen firma sahilerine teşekkürü bir borç biliriz.

Pera Kebap Vienna Avusturya Restoran Dekorasyon

Avusturya’da Hem Kebap Restoran hem de Cafesi bulunan Pera işletmesinin kare restoran masaları, beyaz ahşap modern sandalyeleri, self servis restoran ve restoran aksesuarları firmamız tarafından tedarik edilmiş ve ihracatı gerçekleştirilmiştir. Yurt dışında bulunan cafe ve restoranların mobilya ihtiyaçları uygun fiyat ve garantili teslimat felsefemizle başarıyla devam etmektedir. Bizi seçtiğiniz için teşekkürler.

Predio Kahvaltı Salonu

Cihangir’de bulunan Predio Kahvaltı Salonunun ahşap klasik sandalye, beyaz boyalı ahşap sandalye, lukens masa, restoran aksesuar ihtiyaçları firmamız tarafından tedarik edilmiştir. Büyük, Orta ölçekli ve küçük işletmeler için binlerce mobilya çeşidi arasından beğendiğiniz ürünleri seçmek için bizimle irtibata geçiniz. Predio Kahvaltı Salonu için tedarik ettiğimiz ürün resimlerini sizlere sunuyoruz.

Cesa Çiğ Köfte

Kartal ilçesinde bulunan Cesa Çiğ Köftenin beyaz kumaş kaplı tabureleri, köşe dilimli sedirleri, ahşap torna ayaklı kare cafe masaları, ekonomik restoran sandalyeleri, bankoları ve dış mekan alüminyum masaları firmamız tarafından tedarik edilmiştir. Ürünler hakkında fiyat almak için bizi arayınız.