Nevşehir Şüküroğulları Restoran Sandalye

Nevşehir ilinde kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti anlayışıyla restoranlara ve ticari işletmelere restoran sandalyesi, cafe sandalyesi imalatı ve satışı yapan firmamız sizlere daha iyi hizmet vermek amacıyla makine parkurunu her geçen gün genişletmektedir.

Nevşehir ve civar ilçelerde restoran ve masa sektöründe iyi bir marka olan palmiye koçak mobilya 1. sınıf ürünler ile talepleri karşılamaktadır.

2000 yılından beridir mobilya sektöründe sandalye ve masa ağırlıklı olmak üzere restoran sandalyeleri, cafe sandalyeleri, otel sandalyeleri üretmekte ve Nevşehir başta olmak üzere İç Anadolu şehirlerine sandalye imalatı yapmaktayız.

Sağlam, kalite, konforlu, son trend ürünleri nevşehir sandalyeci firması olarak sizlere sunuyoruz. 7 gün 24 saat sitemizden ilgili ürünleri inceleyip telefon numaralarımızdan fiyat ve ürün bilgisi alabilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimizin mekanlarına farklılık ve güzellik getirmek için yola çıkan firmamız markamız memnuniyetinizdir felsefesiyle her zaman sizin yanınızdadır.

Firmamız otel, pastane, restoran, cafe, ev, ticari işletmelere ve iç mimari şirketlerine hitap etmektedir ve tam bir çözüm ortağı konumundadır.

Yurtdışına ve yurtdışına üretmiş olduğu kaliteli ve rekabet içeren fiyatlarıyla tercih edilen bir firma olmayı 20 yıla yakın bir süredir devam ettirmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir